automatykaznaczek

Automatyka do bram Polbram

Automatyka do bram firmy Mhouse grupy Nice jest pierwszym systemem automatyki do bram zaprojektowanym do samodzielnego montażu. Proste i nieskomplikowane podłączenie umożliwiają szybkie, pewne złącza z wyjmowanymi różnokolorowymi wtyczkami, oznakowanymi dla lepszej identyfikacji. Nowoczesna centrala umożliwia przy pomocy 1 przycisku na ustawienie wszystkich funkcji, a przy pomocy 2 przycisków na pilocie można je zmienić. Ergonomia montażu i obsługi to rewolucyjne rozwiązanie ECSbus, które umożliwia łatwe programowanie i podłączenie. ECSbus (Easy Connection System) pozwala na podłączenie do 6 par fotokomórek tylko przy pomocy 2 przewodów bez obawy o biegunowość. Bogaty wybór dodatkowych akcesoriów sprawia, że automatyka Mhouse wraz z systemem ogrodzeniowym POLBRAM, to jedna z najbardziej rozbudowanych, funkcjonalnych i trwałych systemów automatyki ogrodzeniowej.

automatykaznaczek

Zalety naszych bram z automatem

-Precyzyjny: dzięki mechanicznemu ogranicznikowi zamykania zintegrowanemu z ramieniem (przy instalacji z pełną długością ramion).

-Bezpieczny: dzięki samohamownej przekładni i specjalnemu kształtowi ramion.

-Praktyczny: przegubowe ramiona pozwalają na instalację w nietypowych warunkach, jak na przykład w pobliżu ściany lub innych obiektów znajdujących się w okolicy słupka.

-Wygodny w montażu: uchwyt siłownika można obrócić, aby wzmocnić połączenie z mniej wytrzymałym podłożem, takim jak np. ceglany słupek.

-Niewielkie gabaryty: idealny do furtek, pasuje do wąskich słupków (o szerokości od 10 cm).

-Auto-diagnostyka: pozwala zidentyfikować i natychmiast zasygnalizować jakiekolwiek błędy podłączenia lub usterki.

-Auto-programowanie: WT2S automatycznie określa najlepsze parametry funkcjonowania dla każdej bramy.

-Szybkie wysprzęglanie siłownika w celu ręcznej obsługi bramy.

automatykaznaczek

Zaprojektowane przez NICE

Najdoskonalej działające mechanizmy zawdzięczają swoją niezawodność precyzyjnie dobranym elementom o doskonałej jakości oraz sile, która całość wprawia w ruch.

Produkty Nice są właśnie takie, a Nice jest najrozsądniejszym wyborem.

Inwestujemy naszą energię i zaangażowanie w badania, rozwój i innowacje, a następnie łączymy naszą myśl technologiczną z nowoczesnym, przyjemnym dla oka design'em. Obrany przez nas kierunek sprawdza się nieprzerwanie od lat. Nasze niezawodne i najbezpieczniejsze rozwiązania są wykorzystywane przez producentów na całym świecie. Wieloletnia gwarancja i szybki serwis pozwoliły nam na pozyskanie szerokiego portfela Partnerów w całym kraju. Największe zaufanie klientów oraz szeroka sieć sprzedaży czynią naszą markę wyjątkową i pobudzają nas do pracy nad powstaniem kolejnych, precyzyjnie przemyślanych, efektywnych i doskonałych jakościowo produktów:

najsilniejszych, najbezpieczniejszych, najnowocześniejszych
po prostu Nice.

Instrukcje montażu bram z automatyką

-Bram dwuskrzydłowych

-bram przesuwnych