Profil działalności

Początki przedsiębiorstwa sięgają 1990 roku a jako marka Polbram Steel Group od 2007 roku produkujemy systemy ogrodzeniowe, możemy zatem pochwalić się ogromnym doświadczeniem zarówno w produkcji jak również w handlu.

Sukces firmy opiera się na ciągłym dążeniu do perfekcji. Poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, podnosimy jakość naszych produktów. Jako firma Polbram szanujemy wymagania klienta, dlatego też główną dewizą naszego działania jest jakość. Realizacja tej dewizy jest możliwa dzięki współpracy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci czuli się dobrze i bezpiecznie wybierając nasze ogrodzenia.

Wizja

Stale realizujemy nasz cel, którym jest ciągły rozwój oraz utrzymanie pozycji lidera sprzedaży systemów ogrodzeniowych w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta udoskonalamy naszą ofertę nowym asortymentem i dzięki temu wytyczamy nowe trendy.

 

 

 

 

Rozwój

Chcąc utrzymać swoją pozycję nieustannie inwestujemy w rozwój firmy, nowoczesne technologie, szkolenia kadr.

Jesteśmy na etapie wymiany systemu ERP na oprogramowanie lidera z branży dla firm produkcyjno-handlowych. Inwestycja ta wzmocni system zarządzania sprzedażą, logistyką i promocją produktów.

Przy produkcji systemów ogrodzeniowych wprowadzamy najnowsze rozwiązania techniczne ograniczające jednostkowe zużycie energii i emisji CO2. Dążymy do maksymalnego zautomatyzowania produkcji, budowy kolejnej linii lakierniczej i własnej ocynkowni. Zwiększamy własne powierzchnie magazynowe i uruchamiamy zewnętrzną platformę logistyczną, co zapewni większą stabilność i szybkość dostaw naszych produktów.

Chcemy, żeby Polbram Steel Group był najbardziej rozpoznawalną marką w asortymencie systemów ogrodzeniowych. Będziemy dążyli do tego, żeby 80% osób wymieniających bądź budujących ogrodzenie w Polsce kupowało systemy i elementy, które wyprodukowała nasza firma.

Dystrybucja

Produkty naszej firmy możecie Państwo kupić w sieciach Castoramy, Leroy Merlin, Bricoman, Praktiker, Merkury Market. Firma Polbram Steel Group to nie tylko rynek polski. Systemy ogrodzeniowe produkowane przez naszą firmę można spotkać również w całej Europie.

Logistyka

Nasze magazyny to łącznie ponad 20000 m2 powierzchni.

Posiadamy własną flotę dostarczającą nasze produkty do punktów dystrybucji.

Posiadamy certyfikat CE

Oznakowanie CE jest potwierdzeniem, że wyrób na którym zostało umieszczone spełnia wymagania w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia użytkowników. Wymagania te określone zostały w tzw. dyrektywach Nowego Podejścia EN-13241-1:2003 i obowiązują producentów wyrobów na rynek Unii Europejskiej.

Te wymagania prawne zapisane są w ponad 20 dyrektywach Unii Europejskiej (tzw. „dyrektywach nowego podejścia”).

Wyroby, które posiadają znak CE mogą być bez przeszkód wprowadzane do obrotu we wszystkich Państwach członkowskich Unii Europejskiej (w tym oczywiście w Polsce) oraz w Norwegii, Islandii i Księstwie Lichtenstein.